O NÁS

Po léta se plavíme po celém světě. Budete s námi obdivovat korálové útesy, sněhobílé pláže Karibiku, stejně tak si užijete nezapomenutelnou dovolenou ze zcela jiného rozměru s rodinou nebo přáteli třeba na katamaránu ve Středozemním moři. Atlantik, Indický oceán nebo Tichomoří, tam všude se s námi budete cítit jako doma. Máme pro každého z Vás připravené programy na míru. Rybáře vezmeme do destinací ráje plachetníků, barakud, tuňáků nebo hlubinných ryb. Pro firmu připravíme reggatu na míru kdekoli na světě, incentivní zájezd pro Vaše významné obchodní partnery či zážitkový teambuilding v horách či na moři. Přemýšlíte, kam na dovolenou s dětmi? Postaráme o nezapomenutelnou dovolenou s tématickým programem pro Vaše ratolesti všeho věku na míru. Programy staví profesionálové v zážitkové pedagogice.
Lákají Vás odlehlé destinace s nádechem dobrodružství a tajuplná odvrácené strany světa? Vezmeme Vás na taková místa, kde se Vám zatají dech. A to vše po profesionálním vedením a s VIP přípravou na míru včetně podpory po celou dobu zájezdu.

Váš office team

Lukáš Šulc

Zakladatel LukeSail, Yachtmaster Ocean A – bez omezení, pedagog, horolezec, cestovatel, instruktor námořního jachtingu stupně C a B, organizátor firemních eventů a specialista na zážitkové formy teambuildingu. Připravoval mnoho úspěšných firemních eventů v Karibském moři. Třikrát přeplul Atlantik, z toho jednou sólo z Kanárských ostrovů do Karibiku. Plavil se s katamarány po Pacifiku, připravoval a řídil přeplavbu katamaránu z La Rochelle na Seychely, přes Suez a Adenský zaliv podél somálských břehů.

Má napluto přes 45.000 NM po mořích a oceánech na celém světě. Ať jste firma, máte rodinu nebo jste náruživý cestoval či jachtař, potápíte se nebo chcete rybařit v Atlantiku, Lukáš Vám připraví program na míru a fundovaně zodpoví všechny otázky. Spolupracuje jen s kapitány, pedagogy a instruktory, které si prověřil i v těch nejnáročnějších podmínkách jak na moři, tak na pevnině.

Kromě jiného je zakladatelem projektu zážitkové pedagogiky „Tábor Jinak“, který se zaměřuje na učení týmové spolupráce v dětském kolektivu od devíti let věku. Několikrát vedl vysokohorské výstupy (Matterhorn, Wetterhorn, Monte rosa, Mont Blanc, Eiger) a v týmu s dětmi ve věku 13 a 14 let pokořili Mönch (4107mnm) klasickou horolezeckou cestou severozápadním hřebenem. Specializuje se na outdoorové projekty zejména ve Švýcarských Bernských Alpách.

zobrazit více

Náš tým

Lukáš

Zakladatel LukeSail, Yachtmaster Ocean A – bez omezení, pedagog,instruktor námořního jachtingu stupně C a B, organizátor firemních eventů a specialista na zážitkové formy teambuildingu. Připravoval mnoho úspěšných firemních eventů v Karibském moři. Třikrát přeplul Atlantik, z toho jednou sólo z Kanárských ostrovů do Karibiku. Plavil se s katamarány po Pacifiku, připravoval a řídil přeplavbu katamaránu z La Rochelle na Seychely, přes Suez a Adenský zaliv podél somálských břehů.

Má napluto přes 35.000 NM po mořích a oceánech na celém světě. Ať jste firma, máte rodinu nebo jste náruživý cestoval či jachtař, potápíte se nebo chcete rybařit v Atlantiku, Lukáš Vám připraví program na míru a fundovaně zodpoví všechny otázky. Spolupracuje jen s kapitány, pedagogy a instruktory, které si prověřil i v těch nejnáročnějších podmínkách jak na moři, tak na pevnině.

Kromě jiného je zakladatelem projektu zážitkové pedagogiky „Tábor Jinak“, který se zaměřuje na učení týmové spolupráce v dětském kolektivu od devíti let věku. Několikrát vedl vysokohorské výstupy (Matterhorn, Wetterhorn, Monte rosa, Mont Blanc, Eiger) a v týmu s dětmi ve věku 13 a 14 let pokořili Mönch (4107mnm) klasickou horolezeckou cestou severozápadním hřebenem. Specializuje se na outdoorové projekty zejména ve Švýcarských Bernských Alpách.

zobrazit více

Leoš

Leoš Skokan je velitel jachty mořské plavby MDČR, tedy stupně B. Je špičkový kameraman, cestovatel a fotograf pro TV Pima, TV Nova a Českou Televizi. Z dovolené s Leošem si přivezete opravdu profesionální fotky a videa! Je specialistou na Bretaň, konkrétně oblast St. Malo a na Skotsko. Každoročně realizuje pásmo rodinných plaveb v Chorvatsku, tudíž i Jadran zná jak své boty.

Nejenže Vám Leoš zajistí luxusní program pro rodinu s dětmi, ale můžete s ním brázdit drsný La Manche nebo objevovat starobylé hrady ve Skotsku. Plavby s Leošem Skokanem jsou plavby zážitkovými, objevitelskými a zejména nezapomenutelnými.

zobrazit více

Olda

Kapitán s pověřením k ověřování praktických dovedností při vedení plavidla – opravdový profík, co Vás s lodí naučí všechny kousky, které budete potřebovat pro bezpečné vedení plavidla. Je majitelem námořní plachetnice, skvělý námořník, člověk a kamarád, skaut – vedoucí vodáckého oddílu. S vlastní plachetnicí kotvil a plavil se 5 let u pobřeží Anglie.

Plavil se u severní Francie, Španělska a Portugalska. Několik let kotvil ve Valencii s plavbami na Baleárské ostrovy. Nyní kotví se svojí lodí v Janově. Na charterových lodích se plaví v Karibiku a po celém Středozemním moři . Je muzikant – kytarista, miluje karibský rum, dobré jídlo a zpěv. Preferuje pohodovou plavbu v přátelské atmosféře.

zobrazit více

Petr

Petr Kořínek je Velitel jachty pobřežní plavby MDČR, tedy stupně C. Specializuje se na Karibik, Chorvatsko, Maltu a Ligurské moře. Petr je chlapík, který nezkazí žádnou legraci a na párty je často hlavním bavičem. Stejně tak je ale reprezentantem značky LukeSail – organizuje firemní eventy a je hlavou našeho marketignu. Petr je nadšený cestovatel, miluje snowboarding a lyžování. Věnuje se marketingové komunikaci, celkově obchodu a koučinku. S Petrem Vás čeká nezapomenutelná plavba plná zábavy a neotřelých zážitků.

Komín

Roman Slezák zvaný Komín je majitel plachetnice Oceanis 311 a Yachtmaster offshore MDČR – velitel jachty mořské plavby. Roman Slezák, zvaný Komín, má napluto přes 25000NM a kromě Středozemního moře je specialistou na Thajsko a Karibik. S Romanem se pobavíte jak na sportovní plavbě, tak na dovolené večer u kytary, na kterou hraje skvěle! Špičkový kouč, horolezec a často baví posádku.

Svými příběhy z velkých světových hor. Je pohodář a nezkazí žádnou legraci. Roman společně s Lukášem zajišťují též programy LukeClimb, což jsou plavby zaměřené zejména pro lidi, kteří chtějí jachting spojit s lezením na skalách nebo se chtějí lézt naučit. Program realizujeme na krásné Sardinii, Korsice, v Chorvatsku nebo na slunných Seychelách. V roce 2019 startujeme tyto programy na jezerech ve Švýcarsku v kombinaci se zdoláváním ledovců a místních čtyřtisícovek.

zobrazit více

Dan

Dan Polák je majitelem 27 dlouhého dřevěného dvoujstěžníku, specializuje se na Středozemní moře a východní část Atlantiku jako jsou Kapverdy, Kanáry a pobřeží Portugalska včetně Biskaje. Se svou plachetnicí Bella, která kotví v Porto Azuru, proplul celé Středozemní moře, rok trávil na opravách v Tunisu a teď na ní pořádá dovolené pro skupiny včetně potápěčských expedic.

Dan je chlapík, který nezkazí žádnou legraci je špičkový technik, mechanik, o lodích ví téměř vše. S ním Vás čeká nezapomenutelná plavba plná dobrodružství, legrace a pohody. Nezalekne se žádného počasí, má zkušenosti z těch nejnáročnějších podmínek Biskajského zálivu a východního Atlantiku.

zobrazit více