Kam se s námi podíváte?

Jsme specialisté na zprostředkování lodí na míru po celém světě, vytvoření programu přesně podle Vašich představ a podle Vašich preferencí. Rodinné plavby s programem pro děti, sportovní zážitky, yachting ve spojení s turistikou na nedotčených místech světa nebo s poznáváním historie Středomořských ostrovů. Vinařské a gurmánské plavby na Elbě, Sardinii či po Azurovém pobřeží na Francouzské riviéře.

Skupinové či privátní degustační plavby po nejvyhlášenějších destilérkách Karibiku s puncem exkluzivity na luxusních katamaránech a výlety do vnitrozemí, jak Vám žádná cestovní kancelář neposkytne. Dostaneme Vás do těsné blízkosti velryb v Cortézově moři, budete plavat s rejnoky a žraloky v Polynésii nebo se slunit na sněhově bílých plážích Seychelských ostrovů a obdivovat přes sto let staré želvy obrovské žijící jen zde a na Galapágách.

Zkrátka pro každého máme něco. Destinace perfektně známe, zejména v exotických oblastech máme osobní a přátelské vazby s domorodci, s charterovými společnostmi a prověřenými hotely. Dejte své dovolené jiný rozměr a vydejte s námi za nezapomenutelnými zážitky!

ZOBRAZIT VÍCE…