Exotika >

Karibik – Dominica, Martinik, St. Lucia, St. Vincent a Grenadýny

Martinik, Sv.Lucie, Sv.Vincent a Grenadýny

Karibik strávený na jachtě je bezpochyby splněný sen každého cestovatele a milovníka exotických krajin. My Vám ho ukážeme s přidanou hodnotou, jako nikdo jiný! A to s dokonalým programem. 

Karibik bez nadsázky známe jako vlastní boty. Například Lukáš Šulc, náš hlavní kapitán se po něm každoročně plaví již dvanáctým rokem. Dříve jsem se vydávali z Martiniku na sever obdivovat krásy ostrova Dominica a dalších severních ostrovů, ale z důvodu poslední hurikánové sezóny, která proměnila tyto ostrovy v pustinu a přírodě bude trvat mnoho let než se z toho zotaví, naše míle po několik dalších let povedou pouze na jih, ke korunovačním klenotům Karibiku – na Grenadýny.

Karibik je země neskutečných rozdílností a tím i možností. Můžete se buď koupat u korálových útesů v tyrkysově zbarvené vodě anebo se vydávat na průzkum divokého vnitrozemí protkaného deštnými lesy. Tedy, pobyt na plachetnici se kombinuje s výpravami na ostrovy, můžete si užít lov tuňáků, potápění se nebo šnorchlování, vyzkoušet mořský kajak a mnoho dalšího. Protože Karibik známe více než dobře, umíme Vám navrhnout ideální trasu plavby, vybereme Vám plachetnici nebo katamarán odpovídající velikosti vaší skupiny a požadavku na komfort. Karibik si můžete užívat týdny a měsíce. Avšak ideálních je 14 dní, během se dá stihnout vše podstatné z tohoto kousku pozemského ráje.

Vyplouváme z maríny le Marin na ostrově Martinik, směřujeme je vedena na jih přes Svatou Lucii k ostrovu St. Vincent a korálovému souostroví Grenadiny. Trasa plavby je přizpůsobena přání posádky, v případě zájmu lze zvolit i severní trasu k ostrovům Dominica a Guadeloupe.

ZOBRAZIT VÍCE…

Jak tam bude

Hurá na moře