Brazílie, záliv Angra dos Reis a Rio de Janeiro

Brazílie na jachtě, Rio de Janeiro a Foz Iguazu

Výjimečnou dovolenou v Brazílii vytváříme pro české klienty už více než 20 let. Máme za sebou organizační zajištění české olympijské reprezentace, včetně národní delegace na hrách v Rio de Janeiru. Náš tým tvoří profesionálové s přímým napojením na konzulát a CZE-BRL obchodní komoru.

Na východním pobřeží Rio de Janeira leží Angra de Reis. Ta se díky své překrásné zátoce v posledních letech stala jednou z hlavních turistických destinací v Brazílii. Nejlepší způsob, jak navštívit tento výjimečný region je bezpochyby na palubě pronajaté jachty. Ne nadarmo tuto oblast obdivují Tom Cruise, Mick Jagger či Johny Depp, kteří zde mají své apartmány a plachetnice.

Fakultativně máte možnosti navštívit největší vodopády světa Iguazu z brazilské i argentinské strany. Provedme Vás nádhernou přírodou plnou papoušků a tukanů, budete žasnout nad nekonečnou vodní masou padající do hlubin deštného pralesa.

Akci povede Lukáš Šulc, který v oblasti Angra dos Reis žil, má tam osobní vazby, vedl výstupy v džungli, outdoorové akce a teambuildingy a několik měsíců zde jezdil jako profesionální kapitán na katamaránu pro VIP klientelu. O Lukášovi se můžete dočíst v sekci O nás ZDE.

V rámci našeho dobrodružství v Brazílii  navštívíme ta nejkrásnější místa a to nejen z paluby plachetnice. Budeme kotvit v křišťálově čistých vodách u písečných pláží. Protančíte noci v rytmu samby. Ochutnáte tu nejlepší brazilskou kuchyni a užijete si lahodné drinky ve stínu palem. Poznáte místní vesničky, projdete džunglí a užijete si pravý námořnický večírek v jednom z nejvyhlášenějších jachtařských přístavů Jižní Ameriky – v Parati.

Za dvacet let víme, co od Brazílie čekat a jak správně a efektivně řešit potřeby našich klientů. Dokážeme předvídat, jak pracují místní úřady, na koho se obrátit na českém velvyslanectví a jak účinně vyřešit cokoli. Dokonale známe Rio, ostrovy zálivu Angra dos Reis, Ilha Grande a jižní fjordy Costa Verde. Jsme profesionálové na souši i na  moři.

 

ZOBRAZIT VÍCE…

Jak tam bude

Trasa plavby