Pro náročné >

Bretaň

Na západě Francie se rozkládá historická provincie Bretaň, která je opředena mýty a legendami. Právě zde vznikla legenda o meči Excaliburu a údajně je v místních lesích také ukrytý hrob čaroděje Merlina. Bretaň však kromě tajemné minulosti nabízí také krásná města, nedotčenou přírodu a divoké, vlnami bičované a větrem ošlehané pobřeží.

Normandie – Omaha beach, nezávislé ostrovy Gernsey, Jersey, Aldernay. Iles of Scilli, kde se psala historie druhé světové války. Hejna delfínů, obrovské přílivy, legendami opředený pohádkový Mont Saint Michel. Skvělé víno, majestátné majáky, drsná námořní velmoc. Gurmánské speciality, bretoňská kuchyně, drsní, ale přívětiví, féroví lidé. To vše Bretaň nabízí a to velmi v kostce.

Pokud chcete tuto zemi skutečně poznat a nasát nefalšovanou atmosféru námořní velmoci, vydejte se s námi – český kapitán, český průvodce, nejlepší námořnické restaurace, úchvatná místa. Pro jachtaře meta, kterou je třeba alespoň jednou za život okusit, pro cestovatele nezapomenutelný zážitek v nejlepším smyslu slova.

ZOBRAZIT VÍCE…

Jak tam bude

Hurá na moře