férový pronájem plachetnic a katamaránů 

Jsme specialisté na nejvýhodnější yachtcharter v exotických oblastech Brazílie, Karibiku, Seychel a Tahiti. Zajistíme Vám loď přesně podle Vašich preferencí a to za velmi výhodných podmínek. Oblasti velmi dobře známe a rádi Vám doporučíme, jaký typ plavidla pro jakou povahu plavby se nejvíce hodí právě pro Vaší dovolenou. Spolupracujeme pouze s námi prověřenými charterovými společnostmi, se kterými máme letité osobní vazby.
Ve spolupráci s našimi prověřenými partnery pro Vás najdeme přesně loď, kterou do dané oblasti potřebujete, bez kapitána nebo s profesionální proškolenou posádkou. Záleží jen na Vašem přání.

FLOTILA

Jednotrupá plachetnice

Bezpochyby nejrozšířenějším typ lodě na světě je monohool, tedy jednotrupá plachetnice. Vyznačuje se zejména tím, že její stabilitu zajišťuje kýl, který má v některých variantách až třetinu váhy celé lodi a tudíž se plachetnice stává velmi bezpečnou a v náklonu, který k plavbě na monohoolu patří, velmi stabilní.

Jednotrupé plachetnice můžeme objednat v mnoha modifikacích. Od turisticky pojatých kusů s vyladěným interiérem a důrazem na prostor nebo naopak sportovně laděnou. Sportovní typy plachetnic sice neskýtají až takový luxus v rámci bydlení, zato však zažijete obrovský výkon pod plachtami a rychlost, kterou u běžných lodí nikdy nevyvinete. Všechny varianty zajistíme na základě Vašeho přání.

Stejný koncept, jako klasická jednotrupá plachetnice, ale s tím rozdílem, že má obrovskou přidanou hodnotu prostředí interiéru. Majitelé si své lodě hýčkají, protože na nich tráví většinu svého času. Tyto lodě se hodí pro 4 člennou rodinu nebo pro manželský pár, který si chce užít například líbánky.

Zkrátka, na tomto typu lodě si budete připadat opravdu jako doma. Plachetnice může být jak klasická s jedním stěžněm, tak ve variantě keč – tedy s dvěma stěžni a tudíž i větším oplachtěním. Tyto lodě doporučujeme zejména do oblasti Karibského moře, kde bývají občas větší vlny a dvojstěžník si s nimi poradí daleko lépe.

Majitelská loď

Katamarán

Katamarán se vyznačuje zcela jinou konstrukcí než jednotrupá plachetnice. Disponuje dvěma plováky spojené prostorným salónem s kuchyní a společenskou místností. Obecně je na katamaránech pravdou, že pokud si chcete plavbu užívat nahoře na palubě, kde Vám nesjede sklenička ze stolu, pak je tento typ plavidla pro Vás právě jasnou volbou.

V polávích jsou umístěny prostorné kajuty s dvoulůžkovými postelemi, WC a sprchou. Na přídi je umístěna velká síť, na které si můžete vychutnávat zážitek z plavby nebo odpočívat na kotvišti a poslouchat šplouchající vlnky pod Vámi. Na zádi je velký kokpit se sezením až pro dvanáct osob, záleží na formě katamaránu. Rozhodně tento typ lodě doporučujeme do oblastí Seychel, Karibiku nebo do korálových vod Francouzské Polynésie.

Na tento typ lodě se vejde zpravidla okolo 50ti osob a kajuty jsou řešené ve dvou až čtyřlůžkové variantě. Zejména se tento typ plavidla využívá pro firemní eventy nebo incentivní zájezdy do oblasti Holandska, Dánska a Švédska. O klienty se stará profesionální posádka, na palubě je bar a jídelna. Lodě jsou dřevěné nebo ocelové a velmi stabilní a bezpečné. Většinou se jedná o trojstěžníky a mají historický nádech.

Obří plachetnice

Poptávka plavby