Sicílie - Liparské ostrovy, Stromboli, Salina, Vulcano s turistikou

AEÓLSKÉ OSTROVY – sopečná krása severní Sicílie

Sicílie na jachtě, to je zážitek na celý život. Zveme Vás na romantickou poznávací plavbu po ostrovech Boha větrů, Aeóla též zvaných jako Liparské ostrovy. Jedná se unikátní sopečné souostroví s jedinečnou přírodou, atmosférou a sicilským svérázem. Nezapomenutelná dovolená na Liparských ostrovech – sopky Volcano, Stromboli, luxusní sicilská kuchyně, přírodní scenérie, křišťálově čistá voda.

Navštívíte nejzajímavější místa ostrovů Lipari, Sailna,  vylezete do kráteru ostrovu Vulacno. Budete žasnout nad nočními erupcemi legendární sopky Stromboli, procházet se romantickými uličkami starobylých měst a užívat si luxusní liparskou gastronomii a jedinečné víno.  Autem nebo na skútrech Vám ukážeme ta nejkrásnější místa hlavního ostrova Lipari. Budete kotvit v romantických zátokách. Zkrátka Vás čeká nezapomenutelná dovolená s nádechem dobrodružství.

Více informace o destinaci ZDE

V případě skupiny Vám připravíme plavbu na míru přesně podle Vašich představ a požadavků včetně programu, perfektně známe všechny nabízené destinace.

Cena 620 Eur/osobu
Cena obsahuje:
profesionálního českého kapitána znalého místního prostředí jeho dopravu a stravu , 7x snídaně, 4x večeře, pitný režim (na lodi je k dispozici pitná voda), místo ve dvoulůžkové kajutě na pronájaté plně vybavené plachetnici, palivo do lodě, přívěsný člun s motorem, pojištění lodě.
Cena neobsahuje zejména: leteckou (od 150EUR z Vídně) a pozemní dopravu, případné ubytování na pevnině a veškerý program nad rámec zájezdu, poplatky za případné stání v maríně a stání na bójích)

Termín: 21. - 28.9.2024
Cena: 620 € / osobu

Trasa s galerií a popisem