Seychely

Seychely – Galapágy indického oceánu na katamaránu

Seychely na katamaránu se rovná dovolené snů na Galapágách Indického oceánu.  Zveme Vás do ráje Indického oceánu, na bájné Seychely, které byly donedávna neobydlené, neobjevené. Navštivte toto úžasné souostroví daleko od kontinentů. Budete žasnout jak nad přírodou pozemskou, tak podmořskou. Na Seychelách je jedinečná fauna i flora, bezpečno, přívětiví lidé.Na katamaránu poznáte sněhobílé pláže s typickými obřími žulovými balvany, živé korálové útesy, na plážích potkáte volně žijící želvy obrovské.

My se rozhodli tato tvrzení poznat na vlastní kůži a několikrát jsme Seychely navštívili na katamaránu a plachetnicích. Podnikli jsme mnoho průzkumných plaveb po celém tomto úchvatném a stále nepoznaném souostroví. Mnoho tvrzení o tomto ztraceném ráji potvrdilo, ale i vyvrátilo – Seychely totiž nejsou tak objevené a turistické, jak se o nich tvrdí. Získávají si tím své neopakovatelné kouzlo.  Přečtěte si článek zde na: Lidovky.cz nebo se rovnou podívejte se na svou dovolenou snů ZDE

V případě skupiny Vám připravíme plavbu na míru přesně podle Vašich představ a požadavků včetně programu, perfektně známe všechny nabízené destinace.

Cena obsahuje: profesionálního českého kapitána znalého místního prostředí jeho dopravu a stravu, 10x snídaně, 4x večeře (posádka se podílí na přípravě), pitný režim (na lodi je k dispozici pitná voda, káva, čaj), pronájem katamaránu Lipari 41, přístavní poplatky dle itineráře, přívěsný člun s motorem, pojištění lodě a pojištění propadnutí kauce.
Cena neobsahuje zejména: leteckou a pozemní dopravu (od 16.000,-Kč), případné turistické taxy, ubytování na pevnině a veškerý program nad rámec zájezdu včetně fakultativních výletů, palivo dle reálné spotřeby (cca 50Eur/osoba), stravu v restauracích a BBQ.

Termín: 3. - 13.8. 2024
Cena: 1490 € / osobu