Kuba

 KUBA A SOUOSTROVÍ CANARREOS

Kuba na jachtě nebo katamaránu – to je sen každého cestovatele! Sice se říká, že ty pohodové a typycky idylické časy na Kubě s nastupujícím turismem a jistou „amerikanizací“ pomalu končí – ale rozhodně to neplatí pro souostroví Canarreos, sestávající z více než tří stovek ostrovů a ostrůvků, panenských atolů, které stále nabízí panenskou přírodu bez turistů. Na katamaránu se tak společně vrátíme v čase nazpět a zažijeme Kubu tak, jak vypadala před lety. Souostroví Archipielago de los Canarreos nás nadchne zachovalou karibskou kulturou, panenskou přírodu a vůní mojita a cuba libre na sněhově bílých plážích. Někdy se tvrdí, že právě Kuba na katamaránu je ta nejlepší varianta, jak si skutečně užít tento rajský kus Karibiku. Navštívíme nekrásnější pláže z celé Kuby a zároveň jedny z nejhezčích na světě. Snad i budeme plavat mezi delfíny, rybařit, prozkoumáte vraky lodí. Z dovolené na katamaránu v této destinaci si odnesete mnoho zážitků na celý život.

Doporučujeme zájezd prodloužit o 5 dní a společně s námi navštívit nejhezčí místa vnitrozemí včetně Havany, Varadera a návštěvy národních parků.

Na co se můžete těšit:

  • Jachting mezi 350 ostrovy souostroví Canarreos
  • Sněhobílé pláže a romantické zátoky
  • Karibská kuchyně a špičkové lokální koktejly
  • Vhodné pro celou rodinu!

Konkrétní informace o destinaci ZDE

V případě skupiny Vám připravíme plavbu na míru přesně podle Vašich představ a požadavků včetně programu, perfektně známe všechny nabízené destinace.

Cena obsahuje: Český kapitán a průvodce, transfer z letiště do Cienfuegos a zpět, pronájem lodi na 14 nocí, motorový nafukovací člun, prostěradla, polštáře, přikrývky, závěrečný úklid, polopenze na lodi (14x snídaně, 9x večeře), nealko nápoje na lodi, celní a přístavní poplatky, kotvení, pitná voda na lodi, plyn, nafta, informační materiály.

Cena neobsahuje: Letenka Praha–Havana–Praha ve výši cca 20 000 Kč, pozemní dopravu, fakultativní výlety, alkoholické nápoje, večeře mimo loď (5x), pobytovou taxu, potápění a další aktivity nad rámec programu.

Ubytování: Dvoulůžková kajuta na lodi se sdílenou toaletou a sprchou. Cena je za osobu ve dvoulůžkové kajutě, pokud je obsazena dvěma osobami.

Poznámka: Přesná trasa plavby a navštívená místa záleží na počasí a povětrnostních podmínkách a může se s ohledem na bezpečnost posádky změnit. O trase rozhoduje vždy kapitán, který dbá na bezpečnost posádky. Změna trasy plavby z důvodů počasí a podmínek na moři není důvodem k reklamaci zájezdu. 

Termín: listopad 2023
Cena: 1890 € / osobu

Trasa s galerií a popisem