Karibský sen na Trimaránu NEEL 43

Karibik na trimaránu! To je sen každého jachtaře a milovníka exotických dovolených. Čeká Vás nádherných dvanáct dní v ráji jižního Karibiku. A to na úžasné a prostorné lodi NEEL 43. Za naší plavbu navštívíme nejkrásnější místa Martiniku, Svaté Lucie a Grenadýn.

Tento nejnovější model, 43 navržený Marcem Lombardem, je jedním z těch vzácných lodí, které vzdorují očekáváním i snadné klasifikaci.

Neel 43 má palubní prostor a masivní střechu nejprostornějšího cestovního katamaránu, přesto je nejméně o tři tuny lehčí než většina 42ft katamaránů.

Od dubna 2022 nabízíme Trimarany NEEL po celém světě! Chorvatsko, Řecko, Itálie, Atlantik, Karibik, tam všude si můžete tento nevšední zážitek užít! Napište si o nabídku!

Ještě se necítíte se na řízení trimaranu? Nevadí – od 16. dubna 2022 Vás to naučíme na našich kurzech v Chorvatsku a v Řecku!

Detailní informace o destinaci najdete pod odkazem ZDE

Detail Trimaránu NEEL ZDE

Na co se můžete těšit:

– nejkrásnější zátoky světa se sněhově bílým pískem, kokosovým palmovým hájem a tyrkysovou vodou

– jeden z nejlepších jachtařských zážitků, co lze na planetě Zemi zažít

– navštívíte nejhezčí místa Martiniku, Svaté Lucie, Svatého Vincentu a Grenadýn – korunovačních klenotů Karibiku

– budete bydlet na luxusním Trimaránu NEEL 43

– ochutnáte luxusní kreolskou kuchyni, čerstvé langusty, ryby na žhavém kokosu a další gastronomické highlighty

– šnorchlování či potápění na největším bariérovém útesu jižního Karibiku – Horseshoe reef a Landsend reef

– ochutnáte nejlepší rumy světa

– a  mnoho více, ale to se nechte přěkvapit 😉

V ceně zájezdu je: místo v kajutě na trimaránu NEEL 43, částečná polopenze (12xsnídaně na lodi, 7x večeře na lodi, přes den lehké snachy, pitná voda, káva čaj), pojištění lodi, kauce v hodnotě 7000EUR, člun s motorem, veškeré palivové poplatky, průvodce a profesionálního českého kapitána yachtmaster OCEAN jmenovaného Námořním úřadem ČR, kotevní poplatky (s výjimkou povinných příplatků v mořských parcích)

V ceně zájezdu není zejména: letenky (od 550Eur z Prahy), strava mimo loď a mimo uvedené, program nad rámec zájezdu, celní poplatky na ostrovech, taxi a pozemní doprava

Termín: listopad 2023
Cena: 1690 € / osobu