KURZ PLAVBY NA TRIMARANU NEEL 43 – CHORVATSKO, SPLIT

Plavíte se na katamaránech, neb vyžadujete pohodlí, ale chybí Vám sportovní zážitek? Loděnice NEEL Trimarans Vám toto dilema vyřešila!

Na kurzu vás naučíme, jak bezpečně a bez stresu ovládat trimarán a jak si užít další level jachtingu. Absolventi kurzu mají slevu na pronájem NEEL trimaranu kdekoli na světě 7%

Až donedávna by bylo snadné předpokládat, že průkopnické cestovní trimarany v 60. a 70. letech ukázaly, že plavba na třech trupech má příliš mnoho nevýhod, než aby byla obecně životaschopná. A to navzdory většímu prostoru a rychlosti, které trimarány nabízeli.

V posledním desetiletí však došlo k oživení lehkých designů pro rychlé plavby s prostorným ubytováním v čele s loděnicí Neel se sídlem v La Rochelle, která nedávno uvedla na trh svůj trimaran Neel 43.

Tento nejnovější model, 43 navržený Marcem Lombardem, je jedním z těch vzácných lodí, které vzdorují očekáváním i snadné klasifikaci.

Neel 43 má palubní prostor a masivní střechu nejprostornějšího cestovního katamaránu, přesto je nejméně o tři tuny lehčí než většina 42ft katamaránů.

V ceně: insturktor MDČR-A, pronájem trimaranu na týden, pojištění, transitlog a povinné příplatky, komplexní program a intenzivní instruktáž, tištěné výukové materiály

Není v ceně zejména:  strava (posádka zajišťuje stravu pro kapitána), palivo, maríny a bóje.

Dalším překvapením je nízká smáčená plocha. Jakmile se návětrný plovák zvedne z vody, každý trup má úzký paprsek vodorysky, takže smáčená plocha je zlomkem plochy katamaránu podobné velikosti. V kombinaci s lehkým posunem se to promítá do lodi, která je překvapivě rychlá. No, už se nemůžeme dočkat a věříme, že Vás všechny přesvědčíme do dalšího levelu Vašeho jachtařského života!

Termín: 1.-7.4.2023
Cena: 880 € / osobu