Tahiti, Moorea. Bora Bora a okolí

Polynésie na jachtě, to je sen každého cestovatele! Plavba na katamaránu jižním Pacifikem Vás zavede  na ostrovy  Tahiti, Moorea, Raiatea, Tahaa, BoraBora, Maupiti a Huahine. Vydejte se s námi na dovolenou snů do ráje Tichomoří!

Komplexní informace o Polynésii najdete na speciálním webu, který se oblasti věnuje – www.yachtnig-polynesia.com 

Poznáte oblast plnou atolů, sopečných hor, historie lodi Bounty a těch nejkrásnějších lagun na světě. Navštívíte hornaté Tahiti a jeho menší ostrov Moorea, budete se pohupovat na vlnách tajemstvím opředené nejkrásnější laguny Pacifiku na ostrově Bora Bora. Zavedeme Vás mezi místní obyvatelstvo, protože zde máme letitá přátelství mezi Maorsými lidmi. Navštívíte mýtické Maupiti, zaplavete si se žraloky, mantami, želvami, zkrátka Vás čeká nezapomenutelné aktivní dovolená.

V případě skupiny Vám připravíme plavbu na míru přesně podle Vašich představ a požadavků včetně programu, perfektně známe všechny nabízené destinace.

Cena: 2190Eur/osobu  + letenka (aktuálně od 1240Eur + cca 150Eur Huahine -Tahiti), Termín: 15 – 27.11:2024

Cena obsahuje: profesionálního českého kapitána znalého místního prostředí jeho dopravu a stravu,  12x snídaně na lodi, 6x večeře na lodi, pitný režim (posádka se podílí na vaření s kapitánem), pronájem plachetnice (podle počtu osob), přístavní poplatky dle itineráře, přívěsný člun s motorem, pojištění lodě.

Cena neobsahuje zejména: dodatečné palivo do lodě (skládá se posádka podle konečné reality – obyčejně cca 50Eur na osobu), leteckou a pozemní dopravu (rádi pomůžeme), případné ubytování na pevnině, jídlo mimo uvedené, vstupy do parků, fakultativní výlety mimo program, alkohol.

Trasa s galerií a popisem

Termín: 15.-27.11.2024
Cena: 2190 € / osobu