Rodinná plavba s dětmi a programem - Řecké báje a pověsti, Athény

Každoročně pořádáme dětské rodinné plavby s programem a letos vyšel los na Saronský záliv. A protože Řecko, tak jsme se rozhodli letošní závěr prázdnin Vašim i našim ratolestem zpříjemnit programem na téma Řecké báje a pověsti. 

Každý den budeme hrát záludné hry na téma jedné báje podle toho, kde budeme zrovna kotvit. Navštívíme místa: Athény, Salamina, Moni, Aegina, Poros, Hydra a budeme spát pod útesy mysu Sounion přímo pod chrámem Boha Poseidóna!

Saronský záliv se nachází blízko Atén a je díky snadné dopravní dostupnosti, historickým památkám a jachtařským podmínkám, velmi oblíbeným místem před Egejským mořem. Jachting je zde poměrně nenáročný především díky tomu, že Meltemi v létě nefouká tak silně, jako na Egejském moři a vzdálenosti mezi ostrovy jsou malé. Díky blízkosti Atén je oblast turisticky velmi vytěžovaná, ale na plachetnici se dá stále najít řada zátok a pláží na ostrovech a ostrůvcích, kde budete sami anebo pouze ve společnosti dalších jachtařů.

Celou atmosféru Saronského zálivu dokresluje kouzlo městských přístavů a historických památek. Budeme plavat s mořskými želvami, potkáme hejna delfínů. Navštívíte Akropoli, starodávné antické památky a Poseidonův chrám. Tato oblast je skutečným klenotem Středozemního moře. Plujeme na jednotrupých plachentnicích. INTERAKTIVNÍ MAPA TRASY PLAVBY JE ZDE

V případě skupiny Vám připravíme plavbu na míru přesně podle Vašich představ a požadavků včetně programu, perfektně známe všechny nabízené destinace.

Cena obsahuje: profesionálního českého kapitána, jeho dopravu a stravu + , 7x snídaně, 4x večeře, snacky přes den, pitný režim (na lodi je k dispozici pitná voda), pronájem plachetnice (podle počtu osob), palivo do lodě, přístavní poplatky dle itineráře, přívěsný člun s motorem, pojištění lodě, pojištění kauce, pojištění Skippera.
Cena neobsahuje zejména: , dopravu, případné ubytování na pevnině a veškerý program nad rámec zájezdu.

Termín: 12. - 19.8.2023
Cena: 690 € / osobu