Lefkada, Ithaka, Kefalonie, Zakynthos další Jónské ostrovy

Nejkrásnější místa Lefkady, Kefalonie, Zakynthosu a Jónských ostrovů z paluby jachty! Vydejte se s námi na nezapomenutelnou dovolenou na plachetnici po Karibiku Středomoří.

Milovníci jachtingu celého světa dostali od řeckých bohů nádherný dárek – jižní Iónské ostrovy. Dlouhý pás bezpečného a klidného moře s desítkami zelených zalesněných ostrovů  a panenskými plážemi. A příjemnými lidmi, skvělými restauracemi, kde se můžete plavit týdny a stále je co nového objevovat. Lefkáda, Kefalonie a Zakynthos tvoří bariéru, která  chrání moře směrem k pevnině od silných větrů a od vlnobití. To je velmi ve zkratce iižní Iónské moře.

Celou atmosféru jižního Ionianu dokresluje kouzlo městských přístavů a historických památek. Budete plavat s mořskými želvami, potkáte hejna delfínů. Navštívíte Ithaku, rodiště a milované místo bájného Odyssea a zároveň místo líbánek princezny Diany a prince Charlese. Tato oblast je skutečným klenotem Středozemního moře. Plujeme na jednotrupých plachentnicích Bavaria, Oceanis nebo Beneteau podle počtu klientů.

V případě skupiny Vám připravíme plavbu na míru přesně podle Vašich představ a požadavků včetně programu, perfektně známe všechny nabízené destinace.

Cena: 750Eur/týden

Cena obsahuje: profesionálního českého kapitána znalého místního prostředí jeho dopravu a stravu + , 7xsnídaně, 3x večeře (s přípravou pomáhá posádka), pitný režim (na lodi je k dispozici pitná voda, čaj a káva), pronájem plachetnice (podle počtu osob) a místo ve dvoulůžkové kajutě, palivo do lodě, přístavní poplatky dle itineráře, přívěsný člun s motorem, pojištění lodě.
Cena neobsahuje zejména: leteckou a pozemní dopravu (zpáteční letenky z Vídně od 150EUR), případné ubytování na pevnině, pronájem skútrů a veškerý program nad rámec zájezdu a stravu v restauracích.

Termín: 17. - 24.6. 2023
Cena: 750 € / osobu

Jak tam bude

Trasa s galerií a popisem