Sicílie, Liparské ostrovy

AEÓLSKÉ OSTROVY – sopečná krása severní Sicílie

Sicílie na jachtě, to je zážitek na celý život. Zveme Vás na romantickou poznávací plavbu po ostrovech Boha větrů, Aeóla též zvaných jako Liparské ostrovy. Jedná se unikátní sopečné souostroví s jedinečnou přírodou, atmosférou a sicilským svérázem. Nezpomenutelná dovolená na Liparských ostrovech – sopky Volcano, Stromboli, luxusní sicilská kuchyně, přírodní scenérie, křišťálově čistá voda.

Navštívíte nejzajímavější místa ostrovů Lipari, Sailna,  vylezete do kráteru ostrovu Vulacno. Budete žasnout nad nočními erupcemi legendární sopky Stromboli, procházet se romantickými uličkami starobylých měst a užívat si luxusnín liparskou gastronomii a jedinečné víno.  Autem nebo na skůtrech Vám ukážeme ta nejkrásnější místa hlavního ostrova Lipari. Budte kotvit v romantických zátokách. Zkrátka Vás čeká nezapomenutelná dovolená s nádechem dobrodružství.

Více informace o destinaci ZDE

V případě skupiny Vám připravíme plavbu na míru přesně podle Vašich představ a požadavků včetně programu, perfektně známe všechny nabízené destinace.

Cena 620 Eur/osobu
Cena obsahuje:
 profesionálního českého kapitána znalého místního prostředí jeho dopravu a stravu , 7x snídaně, 5x večeře, pitný režim (na lodi je k dispozici pitná voda), pronájem plně vybavené plachetnice, palivo do lodě, přívěsný člun s motorem, pojištění lodě.
Cena neobsahuje zejména: leteckou (od 100EUR z Vídně) a pozemní dopravu, případné ubytování na pevnině a veškerý program nad rámec zájezdu, poplatky za případné stání v maríně a stání na bójích)

Termín: 8.-15.10. 2022
Cena: 620Eur/osoba se stravou! € / osobu